top of page

Ve spolupráci se vzdělávacími portály Infra, Nakladatelství FórumEduardoMgr. Blankou Kozákovou, poskytujícími vzdělávací služby pracovníkům ve školství, připravuji webináře na různá právní témata, účastním se jako lektorka konferencí pro ředitele škol a zřizovatele a vedu semináře v rámci studia pro ředitele a profesního studia LL.M.

Ve svých webinářích se věnuji například problematice:

• právní novinky ve školství,

• pracovního práva ve školství,

• školským předpisům,

• dokumentaci škol,

• kontrolám ČŠI ve školách,

• právním vztahům mezi rodiči, dětmi a školou,

• vlivu vztahů v rodině na školu (rozvody, střídavá péče).

Od podzimu roku 2023 působím jako lektorka profesního studia LL.M. v oblasti školství.

Od roku 2021 se podílím jako lektorka na přípravě nových ředitelů v rámci akreditovaného Studia pro ředitele škol a školských zařízení.

Od jara 2021 vedu webináře v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) akreditované MŠMT:

• Právní minimum pro vedoucí pracovníky MŠ

• Právní minimum pro vedoucí pracovníky ZŠ

• Právní minimum pro vedoucí pracovníky SŠ

zahrnující oblast školského, správního, občanského (rodinného), pracovního práva a GDPR.

Kromě online webinářů připravuji semináře přímo na míru školám, např. na téma:

• GDPR

• řešení vztahů s rodiči

• vedení dokumentace

Tyto semináře realizuji přímo ve školách, a to v českém i anglickém jazyce.

Jako nadstavbu svých služeb připravuji zdarma v rámci projektu České advokátní komory Advokáti do škol semináře pro žáky/studenty škol.

20210221_204359.jpg
1598459473738a.jpg